2 x Zmywacz Koloru do Włosów

  • szt.
  • 130,00 zł 117,00 zł
Rewolucyjny produkt na świecie - Nowość na Rynku Polskim !!! 
Zmywacz Farby Do Włosów ÜBER nie zawiera żadnych szkodliwych wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku. Jest bezpieczny, nie niszczy włosów i nie wpływa na ich strukturę.

Rewolucyjny produkt na świecie - NOWOŚĆ Na Rynku Polskim !!! 

 

Niepowtarzalny Zmywacz Farby Do Włosów ÜBER nie zawiera żadnych szkodliwych środków!   Bez wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku, dzięki czemu jest bezpieczny dla włosów, nie niszcząc ich i nie wpływając na ich strukturę!!

 
 
Zmywacz Koloru do Włosów UBER Hair to preparat profesjonalnie stosowany w salonach przed zabiegiem zmiany koloru włosów.  
 
Bardzo łatwy w aplikacji!  Idealny do domowego użytku!

 

Więcej informacji:

 

Zmywacz Koloru do Włosów Uber Hair zawiera ekstrakty Japońskiego Jedwabiu, znanego ze swych mocnych właściwości ochronnych, nawilżających i zmiękczających. 


Ten niepowtarzalny preparat jest wygodnym, skutecznym i bezpiecznym sposobem na usunięcie niepożądanego koloru włosów. Nie zawiera wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku, dzięki czemu jest bezpieczny, nie niszczy włosów i nie wpływa na ich strukturę.

Profesjonalny produkt, który został specjalnie sformułowany do bezpiecznej dekoloryzacji i przeznaczony do odwrócenia procesu utleniania (farbowania) sztucznych cząsteczek koloru występujących w domowych i salonowych farbach syntetycznych (sztucznych).
 

Nie rozpoznaje on wieku farby, jej koloru ani tego czy jest ona trwała lub póltrwała. Zmywa również nagromadzone warstwy kolorów, które pozostały po poprzednich farbowaniach włosów.

W odróżnieniu od większości produktów na rynku zawiera aktywne składniki “redukujące”, które powodują kurczenie się sztucznych cząsteczek farby do ich pierwotnej formy czyli bezbarwnych pośredników (inne obecnie dostępne na rynku produkty zawierają środki wybielające). W istocie, zachodząca tu redukcja Radox jest reakcją odwrotną do utleniania. Farba jest redukowana do cząsteczek pośredniczących, co powoduje, że dzięki swoim niewielkim rozmiarom mogą być uwolnione i spłukane z włosów. 

Wyposażony jest w wyjątkowy zabezpieczający system oczyszczający włosy (Buffer), który usuwa wolne cząsteczki pośredniczące przy pomocy zawartych w nim antyutleniaczy i przywraca im naturalne pH.

Oddziałowuje on jedynie na farbę syntetyczną, ponieważ kolor naturalny (melanina) jest obojętny na proces redukcji, dlatego - Kondycja włosów pozostaje nienaruszona!

Zmywacz Uber nie rozjaśnia włosów, gdyż nie posiada on takich właściwości! Odkrywa jedynie to, co ukryte jest pod warstwami farb i ujawnia efekty wywołane utlenianiem.

Nie usuwa naturalnych odcieni, barwników roślinnych i henny. 

Nie przywraca koloru odbarwionym uprzednio włosom przez wszelkiego rodzaju rozjaśniacze i wybielacze, które mają nieodwracalny wpływ na naturalną barwę włosów.

Po użyciu zmywacza włosy są natychmiast gotowe do ponownego farbowania.
 
Nie zawiera drażniących środków, dlatego też po jego użyciu włosy nie bedą wysuszone ani zniszczone. 
 
 
 
 
SALONOM FRYZJERSKIM OFERUJEMY SPECJALNE OPAKOWANIA PROFESJONALNE: 3 x 500ml dostępne tutaj

 

 
Metamorfoza!
 
 
Obejrzyj filmik - Efekty "przed i po" wraz z opisem działania - opowiedziane przez naszą testerkę:
 
 

Zalety Produktu

  • Usuwa nagromadzone na włosach warstwy koloru po poprzednich farbowaniach
  • Usuwa trwały i półtrwały kolor włosów
  • Po przeprowadzonym zabiegu w ciągu kilku minut włosy są przygotowane do ponownego farbowania
  • Szczególnie zaleca się stosowanie preparatu przed każdym kolejnym farbowaniem włosów w domu lub w salonie
  • Łagodny, bezglutenowy, bez parabenów, amoniaku, wybielaczy i utleniaczy
  • Zawiera ekstrakt z Japońskiego Jedwabiu

 

Zawartość Pudełka:

Zestaw Zmywacz Koloru do Włosów ÜBER (ÜBER Hair Colour Remover) składa się z 3 buteleczek (każda po 60ml) z których 2 po zmieszaniu są właściwym środkiem zmywającym - razem 180ml do nałożenia. Środek należy dokładnie i równomiernie rozprowadzić na suche i czyste włosy. W pudełku znajduje się szczegółowa instrukcja stosowania w języku polskim oraz rękawiczki niezbędne do aplikacji produktu. Przed rozpoczęciem zabiegu należy dokłanie zapoznać się z całą treścią załączonej ulotki.

 

Dołącz do nas na facebook-u a przekonasz się jak działa Zmywacz Koloru do Włosów Uber, zobaczysz efekty "przed i po" oraz prawdziwe historie farbowania i dekoloryzacji udostępnione przez nasze klientki. Tam też znajdziejsz wiele ciekawych promocji i konkursów.
 
Zobacz dekoloryzacje naszych klientek:
Fanpage Zmywacza Uber
 
 
 
Instrukcje Stosowania: 
 
 
 
 
Przygotowanie włosów do zabiegu:
 
Przed zabiegiem dekoloryzacji, zaleca się dokładne umycie włosów ciepłą wodą i szamponem bez silikonow - najlepiej kilka razy aby usunąć jak najwięcej niewidocznych warstw silikonów nagromadzonych z farb jak również produktów codziennego użytku (szamponów, odżywek itp). Do oczyszczania używa się szampony klarujące - możemy tu polecić Szampon Głęboko Oczyszczający z serii Uber Hair. Prosimy również pamietać, aby stosować Zmywacz na suche włosy i zabezpieczyć je tak aby nie utraciły ciepła wytwarzanego przez preparat podczas zabiegu (wiele osób używa do tego foli spożywczej, czepków, ręczników lub czapek).
Po dokładnym rozprowadzeniu preparatu po całości włosów, nie zaleca się skręcania włosów w tak zwany kok (przy długich włosach), gdyż może to wpłynąć negatywnie na efekt dekoloryzacji - miejsca w których włos jest skręcony ręcznikiem mogą nie poddać się dostatecznie działaniu preparatu.