Moje włosy były naprawdę przesuszone zanim popełniłam błąd w wyborze koloru farby. Czy zastosowanie Zmywacza ÜBER pogorszy moją sytuację i czy mogę farbować włosy zaraz po jego zastosowaniu?

08-02-2017

Zmywacz ÜBER nie pogorszy stanu włosów, ale też go nie poprawi. Można zastosować  Zmywacz ÜBER, jednak nie nakładaj farby stałej natychmiast po zabiegu, gdyż włosy muszą odpocząć. Zamiast tego, zastosuj tymczasową zmywalną farbę 1-go stopnia (bez ?peroxide? i amoniaku) i używaj jej przez kolejne 4 tygodnie oraz dbaj o włosy stosując zabiegi kondycjonujące. Jeżeli po 4 tygodniach włosy będą w lepszej kondycji, zamiast farby tymczasowej, zmywalnej 1-go stopnia możesz zastosować farbę półtrwałą 2-go lub trwałą 3-go stopnia. Jeżeli na suche, porowate włosy nałożysz farbę trwałą, rezultatem będzie kolor ciemniejszy i intensywniejszy od tego, który wybrałaś i najprawdopodobniej niezbędny będzie kolejny zabieg usuwania farby Zmywaczem, dlatego zawsze pozwól włosom odpocząć i powrócić im do dobrej kondycji.

Zestaw do domowej dekoloryzacji włosów zniszczonych i przesuszonych dostępny tu: http://www.uber.com.pl/zestaw-do-dekoloryzacji-wlosow-zniszczonych-i-przesuszonych.html