Domowa dekoloryzacja o średnim nawarstwieniu koloru farb

  • szt.
  • 229,80 zł 195,32 zł

2x Zmywacz koloru do włosów + Szampon Nawilżająco Oczyszczający 250ml + Odżywka Chroniąca 250ml

 

Dla włosów o średniej długości lub  o średnim nawarstwieniu koloru farb  

zaleca się wykonanie min. 2 zabiegów dekoloryzacji. 

Zabiegi można wykonywać jeden po drugim bez obawy o kondycję włosów!

 

Specjalnie dla Was dobraliśmy 3 niezbędne produkty Uber Hair, 

które pozwolą na samodzielne wykonanie profesjonalnej dekoloryzacji we własnym domu.

  

 

2 x Zwywacz koloru do włosów (2 x 180ml) :

 

 

 

Dla włosów o średniej długości lub o średnim nawarstwieniu koloru farb zaleca się wykonanie 2 zabiegów dekoloryzacji. Zabiegi można wykonywać jeden po drugim bez obawy o kondycję włosów!  Zmywacz Koloru do Włosów ÜBER, jest wygodnym, skutecznym i bezpiecznym sposobem na usunięcie niepożądanego koloru włosów. 
Nie zawiera wybielaczy, utleniaczy czy amoniaku, dzięki czemu jest bezpieczny dla włosów, nie niszczy ich i nie wpływa na ich strukturę. Oddziałuje on jedynie na farbę syntetyczną, ponieważ kolor naturalny (melanina) jest obojętny na proces redukcji, dlatego - Kondycja włosów pozostaje nienaruszona!
 
 
 

Szampon Nawilżająco Oczyszczający 250ml:

 

 
 
Zmywacz Koloru do włosów należy stosować na odpowiednio oczyszczone z silikonów, umyte (zaklarowane) i suche włosy. 
Szampon Nawilżająco Oczyszczający wspomaga proces dekoloryzacji przygotowuje włosy do zabiegu. Dokładnie oczyszcza z silikonów oraz zmywa wszelkie zanieczyszczenia, takie jak jak sebum czy osiadające ze środowiska zewnętrznego kurze oraz nagromadzone pozostałości po produktach kosmetycznych do włosów.
 
Należy stosować go co najmniej na tydzień przed wykonaniem zabiegu dekoloryzacji, po kilka razy w tygodniu, tak by dogłębnie oczyścić trzon włosa. 
 
Po umyciu szamponem nawilżająco oczyszczającym włosy są odświeżone i czyste. Naturalnie aktywne skłądniki zawierają zmiękczający Japoński Jedab, dzięki któremu włosy są jedwabiste, delikatne i miękkie w dotyku. 
 
Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/szampon-nawilzajaco-rozswietlajacy.html

 

Odżywka Chroniąca Kolor 250ml:

 

 

Po zakończonym zabiegu dekoloryzacji odżywkę należy stosować do codziennej pielęgnacji włosów po każdym myciu. Użyć zaraz po umyciu włosów, pozostawić na dwie minuty a nastepnie dokładnie spłukać ciepłą wodą. Odżywka Chroniąca Kolor - pozostawi Twoje włosy pełne życia, a Tobie da pewność pełnej ich ochrony po zabiegu dekoloryzacji.  

Odżywka chroni włosy przed codziennymi zanieczyszczeniami, jest lekka i nietłusta, dzięki czemu pozostawia wrażenie włosów delikatnych i jedwabnie gładkich w dotyku. Dzięki wyjątkowym składnikom, takim jak pobudzający wzrost Olejek Pequi oraz zmiękczający Japoński Jedwab, efekty zauważalne są natychmiast po zastosowaniu.

 

Szczegółowy opis produktu na stronie: http://www.uber.com.pl/odzywka-chroniaca-kolor.html
 
 
 
Masz wątpliwości? Pytania? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: contact@uber.com.pl lub odwiedź nas na Facebooku!
 
Chętnie pomożemy!